فیزیوتراپی بیمه دانا، کمک‌رسان، کشاورزی، صادرات  مخابرات، تامین اجتماعی، بیمه ما، کارآفرین، آسیا و سامان


فیزیوتراپی رشته‌ای است که به بهبود، حفظ یا بازیابی توانایی عملکردی فرد کمک می‌کند. زمانی که عملکرد طبیعی بدن به دلیل ابتلا به بیماری ها یا ناتوانی‌های ناشی از آسیب‌دیدگی‌ها دچار اختلال می‌شود، متخصص فیزیوتراپی با به کارگیری روش‌های درمانی برای تسکین ناراحتی و افزایش توانایی‌های حرکتی فرد و انجام فعالیت‌های روزمره به بیمار کمک می‌کند. هزینه فیزیوتراپی معمولاً کمتر از روش‌های جراحی یا روش‌های مدیریت درد است.

در کلینیک توان‌بخشی یادمان انواع روش‌های نوین فیزیوتراپی برای افرادی که تحت پوشش بیمه‌های بیمه (S.O.S) کمک‌رسان ایران، بیمه بانک کشاورزی، بیمه بانک صادرات، بیمه دانا، بیمه تامین اجتماعی، بیمه کارآفرین، بیمه سامان و بیمه مخابرات هستند با بهترین کیفیت و تحت نظر متخصصین مجرب در منطقه سعادت‌آباد و شهرک غرب انجام می‌شود.

بیمه ها و بانک های طرف قرارداد با کلینیک توانبخشی و فیزیوتراپی یادمان:

  • فیزیوتراپی بیمه کارآفرین
  • فیزیوتراپی بانک کشاورزی
  • فیزیوتراپی بانک تجارت
  • فیزیوتراپی بیمه کمک رسان ایران sos
  • فیزیوتراپی بیمه نوین
  • فیزیوتراپی بیمه دانا
  • فیزیوتراپی بیمه سرمد
  • فیزیوتراپی بیمه تامین اجتماعی
  • فیزیوتراپی بیمه سامان
  • فیزیوتراپی بیمه آسیا

 کارهایی که فیزیوتراپی برای کمک به بهبود کیفیت زندگی شما انجام می‌دهد 


 

فیزیوتراپی بانک

در حالی که بسیاری از افراد فیزیوتراپی را به عنوان بخشی از خدمات پزشکی با هدف بهبودی پس از آسیب‌دیدگی و کمک به ورزشکاران برای بهبود عملکرد آنها می‌دانند اما در واقع فیزیوتراپی یک حوزه بسیار تخصصی فراتر از این موضوعات است.

کلینیک‌های زیادی در همه مناطق وجود دارند اما از یک فیزیوتراپی چه انتظاری باید داشت و چگونه می‌تواند به زندگی روزمره شما کمک کند؟ 

یکی از کارهای اساسی که فیزیوتراپی می‌تواند انجام دهد، کمک به بهبودی جامع و کلی است.

بهبودی جامع یک رویکرد در بهبودی بیماری‌ها، آسیب‌دیدگی‌ها یا روش‌های ارتقا سلامت با در نظر گرفتن تأثیر مسائل فیزیکی، فیزیولوژیکی و اجتماعی بر سلامت است.

متخصص فیزیوتراپی دارو تجویز نمی‌کند اما با بدن و ذهن شما برای افزایش بهبودی و سلامت کار می‌کند. بسیاری از افراد از این روش لذت برده و در نتیجه به دنبال رویکردهای بهبودی فیزیوتراپی هستند.

 انجام اقدامات فیزیوتراپی می‌تواند از عمل‌های جراحی پیشگیری کند

یکی از روش‌های رایج فیزیوتراپی برای بهبود سبک زندگی، اجتناب و عدم نیاز به عمل جراحی است. عمل جراحی بخش مهمی از مراقبت‌های بهداشتی است و در حالی که در بسیاری از موارد باید انجام شود اما در برخی موارد خاص نیز انجام اقدامات فیزیوتراپی یک رویکرد بهتر از جراحی است. اگر شما به دلایل مختلفی درد دائمی در بدن خود دارید (مانند درد پایین کمر)، بسیاری از بزرگسالان تمایل دارند مسیر جراحی را به عنوان راهی برای حل این مسئله به کار گیرند.

گاهی اوقات این جواب می‌دهد و بهترین روش برای بهبودی بیمار است اما آیا اگر روش دیگری باشد که متخصص فیزیوتراپی بتواند به آن روش به شما کمک کند آیا باز هم انجام عمل جراحی را انتخاب می‌کنید؟

متخصص فیزیوتراپی می‌تواند منشأ درد پایین کمر را برای افرادی که تازه انجام اقدامات فیزیوتراپی را شروع کرده‌اند پیدا کرده و به آنها مجموعه‌ای از حرکات ورزشی کششی و فعالیت‌های وضعیتی ارائه دهد. برخی روش‌ها و توصیه‌ها بلافاصله باعث تسکین درد شده و در برخی دیگر از موارد هم نتایج مثبت پس از چند جلسه درمان دیده خواهد شد. این فقط یک نمونه است اما اگر شما انجام عمل جراحی را برای موضوعی که متخصص فیزیوتراپی هم می‌تواند در مورد آن نظر بدهد مورد توجه قرار داده‌اید چرا تلاش نمی‌کنید که آن را انجام دهید؟

فیزیوتراپی بیمه

 

هزینه فیزیوتراپی با بیمه دانا، کمک‌رسان، کشاورزی، صادرات  مخابرات، تامین اجتماعی، بیمه ما، کارآفرین، آسیا و سامان


 

مزیت بیمه و قرداد آن با موسسات فیزیوتراپی این است که هزینه درمان شما را به صفر نزدیک کنند. هزینه برخی جلسات ممکن است کم و برخی زیاد باشد. قبل از شروع برنامه فیزیوتراپی، درمانگر باید یک ارزیابی انجام دهد. ارزیابی، برآورد آسیب‌دیدگی یا بیمار است و به پزشک شغلی یا فیزیکی امکان طراحی برنامه درمان برای دست‌یابی به بهترین نتایج را می‌دهد. متخصص فیزیوتراپی پس از ارزیابی، روش‌های مختلف درمانی را در هر جلسه به کار می‌گیرد. صورتحساب انجام برخی روش‌ها ظرف مدت یک دقیقه صادر می‌شود. برخی از اقدامات فیزیوتراپی که صورت‌حساب آنها هر 15 دقیقه صادر می‌شود عبارتند از آموزش راه رفتن، تحریک الکترونیکی، آموزش‌های عملکردی، درمان‌های دستی و تمرینات ورزشی. برخی از اقدامات که هزینه آنها ثابت است عبارتند از ترکشن گردن، دستورالعمل‌های استفاده از تجهیزات فیزیوتراپی در منزل و نظارت بر تمرینات ورزشی.

بهتر است بدانید کلینیک توان‌بخشی یادمان با بیمه‌ دانا، بیمه کمک‌رسان ایران، بیمه سرمد، بیمه دانا، بیمه نوین، بانک کشاورزی، بانک صادرات، بانک تجارت، بانک کارآفرین و مخابرات طرف قرارداد است و این نکته هزینه‌های فیزیوتراپی بیماران شما را شدیدا کاهش خواهد داد.

کاهش هزینه‌های درمان برای بیماران خوب و مسئولیت‌پذیر 


 

اگر بیمار خوب و مشارکت‌کننده‌ای در درمان باشید می‌توانید هزینه‌های کل توان‌بخشی فیزیکی را کاهش دهید. فیزیوتراپی قطعاً برای برخی برابر با انجام تمرینات ورزشی ناراحت‌کننده است و شما وسوسه می‌شوید که تمام توان خود را برای انجام آنها به کار نبرید. زمانی که شما باید هزینه هر جلسه درمانی را بلافاصله بپردازید سعی می‌کنید درمان را کامل کرده و تمام توجه خود را معطوف به آن می‌کنید. در برخی موارد، هر چه شما سخت‌تر کار کنید، درمان شما زودتر کامل می‌شود و در هزینه جلسات بعدی صرفه‌جویی می‌شود. بسیاری از درمانگران، تمرینات در منزل را به بیماران آموزش می‌دهند که باعث کاهش تعداد جلسات درمانی مورد نیاز در هفته می‌شود. با درمانگر خود در مورد وضعیت مالی و فقدان بیمه صحبت کنید و به وی بگویید که تمایل دارید مسئولیت انجام بخشی از درمان را در منزل بپذیرید. از یکی از اعضای خانواده یا دوستان خود بخواهید که در منزل به شما در انجام تمرینات کمک کنند. با این کار به جای پرداخت برای چهار جلسه درمانی در هفته شاید لازم باشد که فقط هزینه یک یا دو جلسه را بپردازید

بهترین کلینیک فیزیوتراپی محدوده سعادت‌آباد و شهرک غرب