نیازهای توانبخشی بیماران با هم متفاوت است. در حالی که برخی در حال بهبودی از یک جراحی بزرگ هستند، برخی دیگر از فیزیوتراپی به عنوان روش اصلی درمان خود استفاده می کنند. علیرغم این تفاوت ها، یک موضوع ثابت وجود دارد که همه بیماران در مورد آن هم نظر هستند – این که آنها مزایای فیزیوتراپی را درک می کنند، اما آمدن به کلینیک به طور منظم در این شهر بزرگ و شلوغ یک چالش بزرگ برای آنهاست. به همین دلیل کلینیک یادمان واقع در شهرک غرب، به منظور ارائه خدمات با سرعت، سهولت و کیفیت بالاتر به بیماران عزیز، سرویس فیزیوتراپی در منزل غرب تهران را راه اندازه کرده است.

فیزیوتراپی یک تعهد است. برخلاف سایر انواع مراقبت ها که در آن بیماران ممکن است حداکثر چند ماه یکبار به ملاقات های حضوری نیاز داشته باشند، فیزیوتراپی اغلب نیاز به ملاقات های حضوری چندین بار در هفته دارد. در مدل سرپایی سنتی، این بدان معناست که بیماران باید مراقبت از کودک را انجام دهند، برنامه های کاری خود را تنظیم کنند، زندگی شلوغ خودشان را برای آمدن به کلینیک شلوغ تر هم بکنند و با اختلالات مختلفی که این مسئله جدید رفتن به کلینیک در در زندگی روزمره آنها به وجود آورده، مقابله کنند.

در طول سال گذشته، سیستم مراقبت های بهداشتی به طور کلی راه حل های سلامت از راه دور و سایر راه حل های مراقبت مجازی را اتخاذ کرده است تا بیماران بتوانند با ارائه دهندگان خدمات اولیه خود ارتباط برقرار کرده یا شرایط خود را از ایمنی و راحتی خانه های خود کنترل کنند. این مدل ارائه مراقبت ممکن است رویکرد مناسبی برای هر بخش یا تخصص مراقبت های بهداشتی نباشد. برای فیزیوتراپی، سلامت از راه دور کار نمی کند. اما هنوز یک جایگزین برای مدل فیزیوتراپی سنتی در کلینیک وجود دارد: توانبخشی در خانه. مدل خدمات فیزیوتراپی در خانه غرب تهران نیز از همین الگو تبعیت می کند.

کیفیت بالاتر – فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

برخلاف برخی از حوزه های مراقبت که می توانند از راه دور ارائه شوند و در صورت لزوم به ویزیت حضوری تبدیل شوند، فیزیوتراپی به مراقبت حضوری نیاز دارد. درمانگران باید با بیمار باشند تا مشکل او را مشخص کرده، خدمات ارائه دهند و در طول دوره بهبودی به او کمک کنند.

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل غرب تهران در کلینیک یادمان نه تنها با مراقبت با کیفیت بالاتر و نتایج بهتر بلکه با افزایش پایبندی همراه است. بیماران هنگام دریافت مراقبت های فیزیوتراپی به صورت خصوصی و در منزل، با فرایند درمانی خود ارتباط بیشتری برقرار می کنند و احتمال ترک دوره درمان به دلیل سختی رفت و آمد هم با استفاده از این سرویس کاهش می یابد.

راحتی بیمار –  فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

هرکسی که تا به حال یک فرایند درمانی طولانی مدت را در یک کلینیک فیزیوتراپی تجربه کرده است، مشکلات و موانع موجود در این مسیر را تجربه کرده است. قطعا دریافت درمان مناسب در راحتی منزل برای همه ما خوشایندتر است.

نه اتاق انتظار وجود دارد، نه وقت تلف شده در رفت و آمد و نه نیازی به ترتیب دادن مراقبت از کودکان و بیماران بدون مزاحمت مراجعه به کلینیک از تمام مزایای ویزیت حضوری با طرح فیزیوتراپی در منزل غرب تهران کلینیک یادمان برخوردار می شوند.

یک عامل مهم در موفقیت فیزیوتراپی پایبندیبیمار است، بیماران به صورت منظم و مستمر درمان دریافت نکنند، فیزیوتراپی موثر نخواهد بود. برای ایجاد تعامل بالاتر با بیماران، فیزیوتراپیست ها باید تا آنجا که می توانند موانع را بردارند و با بیماران در جایی که آنها ترجیح می دهند ملاقات کنند.

دسترسی به فناوری – فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

اگرچه ممکن است درمانگران در منزل شخص را ویزیت کنند، اما هنوز هم باید بتوانند به زیرساخت های فناوری موجود در محیط بالینی دسترسی داشته باشند. خوشبختانه، این فناوری در مجموعه یادمان وجود دارد و متناسب با نیاز درمانگران ارائه دهنده مراقبت در خانه است.

با استفاده از این فناوری ها، درمانگران فیزیوتراپی در منزل غرب تهران می توانند به دستورالعمل های توانبخشی مناسب دسترسی داشته باشند تا بتوانند مراقبت های استاندارد با کیفیت بالا را ارائه دهند و از غیر منسجم شدن فرایند درمان که ممکن است در یک محیط غیرمتمرکز رخ ​​دهد جلوگیری کنند.

این نوع نوآوری ها برای موفقیت فیزیوتراپی در منزل غرب تهران و جلوگیری از فعالیت درمانگران در سیلوهای غیر متصل بسیار مهم بوده است. شرکت های نوآورا در زمینه سلامت دیجیتال ابزارهای لازم را برای اطمینان از این که درمان خانگی یک جایگزین مناسب برای بیماران است، در این زمنیه ارائه کرده اند و ما نیز به فراخود خدمتی که ارائه می دهیم از این فناوری ها بی نصیب نمانده ایم.

مزایا برای سیستم مراقبت های بهداشتی

علاوه بر بیماران و درمانگران، فیزیوتراپی در منزل در غرب تهران به طور گسترده ای به سیستم مراقبت های بهداشتی نیز سود می رساند. بهبود تعامل و کیفیت برای بیماران می تواند منجر به نتایج بهتر شود، که به نوبه خود ارزش مراقبت انجام شده را افزایش می دهد.

سیستم های بهداشتی نیز پاداش خود را دریافت می کنند. با ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل غرب تهران، کلینیک یادمان ردپای جغرافیایی خود را بدون ایجاد کلینیک های متعدد در این منطقه گسترش خواهد داد. این بدان معنی است که مرکز می تواند منابع خود را به خدمات دیگری مانند مراقبت های پیشگیرانه اختصاص دهد که برای بیماران ارزش دراز مدت ایجاد می کند.

مراقبت پزشکی و درمان در خانه در حال حاضر برای بسیاری از سیستم مراقبت های بهداشتی در حال انجام است و فیزیوتراپی نیز از این قاعده مستثنی نیست. این با توجه به مزایای موجود برای بیماران، درمانگران و به طور کلی سیستم مراقبت های بهداشتی، امکان دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل در غرب تهران قطعا برای بسیاری از بیماران و خانواده های آنان یک خبر خوب است. در حال حاضر کیفیت خدمات فیزیوتراپی در منزل ما به حدی بالا است و استقبال تا حدی خوب بوده که به نظر می رسد حتی با خروج از شرایط همه گیری هم بسیاری از بیماران همچنان ادامه مسیر درمان خود را در خانه انتخاب کنند..