آیا تا به حال احساس کرده اید که از پشت پاها، کمر یا در امتداد استخوان دنبالچه، درد به سمت پایین بدن شما ادامه پیدا می کند؟ اگر به سیاتیک مبتلا هستید، این برای شما یک اتفاق معمولی است که کاملا با آن آشنا هستید. اما به لطف درمان لیزر درمانی سیاتیک، لزومی ندارد این دردها به بخشی از زندگی روزمره شما تبدیل شوند. لیزر درمانی بافت عمیق می تواند درد عصبی سیاتیک ناتوان کننده را درمان کند و به شما کمک کند تا دوباره زندگی سالم، مثمر ثمر و شادی داشته باشید.

چرا لیزر درمانی سیاتیک؟

لیزر درمانی برای سیاتیک یک روش فوق العاده برای درمان علائم دردناک سیاتیک است. لیزر درمانی عصب سیاتیک یک گزینه درمانی، بدون درد و غیرتهاجمی برای بیماران مبتلا به علائم سیاتیک است که سال هاست با این درد دست و پنجه نرم می کنند. لیزر درمانی اجزای مختلفی دارد که امکان ایجاد تغییراتی در بدن را فراهم می کند. لیزر درمانی باعث کاهش سطح التهاب در بدن اطراف عصب سیاتیک و همچنین افزایش جریان خون می شود. لیزر، انرژی را روی سطح نرم بدن شما در سطح سلولی متمرکز می کند. درمان در سطح سلولی به بدن امکان می دهد عملکرد سلولی خود را بهبود بخشد و همچنین التهاب را کاهش داده و جریان خون را افزایش دهد. با تحریک سلول ها، بدن شما شروع به بهبود می کند. به این ترتیب لیزر درمانی سیاتیک دردی که تجربه می کنید را محدود کرده و به شما کمک می کند بدون درد به زندگی عادی برگردید.

فرایند لیزر درمانی سیاتیک چگونه است؟

فرانید لیزر درمانی سیاتیک نسبتاً ساده است. بیشتر اوقات، فقط سه تا هشت جلسه درمانی طول می کشد تا نتیجه کامل را احساس کنید. یکی از مهم ترین مزایای لیزر درمانی عصب سیاتیک، بدون درد بودن آن است. لیزر درمانی، به عصب سیاتیک حساس شما صدمه نخواهد زد و آن را تحریک نخواهد کرد.

لیزر درمانی سیاتیک

درمان چگونه اتفاق می افتد؟

لیزر، پرتوهای نور و انرژی را از طریق پوست به بافت عمیق اطراف سیاتیک می فرستد. سلول ها تحریک شده و شروع به بهبود منطقه می کنند. در همین زمان، التهاب در منطقه کاهش می یابد و درد شروع به کاهش می کند. لیزر درمانی ساتیک نتایج واقعی ایجاد می کند زیرا علائم را به روش داروها و استروئیدها  پنهان نمی کند. در عوض، لیزر درمانی، عصب سیاتیک و بافت اطراف آن را هدف قرار داده و درمان می کند. هر جلسه درمان به طور معمول 5 تا 25 دقیقه طول می کشد.

آیا لیزر درمانی برای سیاتیک بی خطر است؟

لیزر درمانی سیاتیک درصورتی که توسط یک تکنسین لیزر مجرب انجام شود، برای درمان درد عصب سیاتیک کاملاً بی خطر است. در کلینیک یادمان، تنها یک تکنسین مجاز و باتجربه لیزر درمانی بافت عمیق، لیزر تراپی را برای شما انجام می دهد. لیزر درمانی به خودی خود باعث سوختن یا تحریک پوست نمی شود. در واقع لیزر برای درمان بافت های عمیق، زیر سطح پوست حرکت می کند.

گاهی اوقات بیماران در محلی که لیزر درمانی انجام شده است کمی احساس “گرما” روی بدن خود دارند. این کاملا طبیعی است و فقط یک احساس است و طی چند ساعت از بین خواهد رفت. لیزری که ما از آن در کلینیک یادمان استفاده می کنیم، از قوی ترین و موثرترین لیزرهای موجود برای لیزر درمانی بافت عمیق است. در واقع، یکی از دلایلی که بیماران زیادی برای مداوا به مرکز ما مراجعه می کنند این است که برای عوارض جانبی نزدیک به صفر و روش درمانی غیر تهاجمی و بدون هیچ گونه عارضه ای که با لیزر درمانی مجموعه ما در دسترس است ارزش قائلند.

آیا درد سیاتیک در نهایت از بین نخواهد رفت؟

برخی از افرادی که درد سیاتیک را تجربه می کنند، طی چند هفته شاهد از بین رفتن آن هستند. با این حال، افراد دیگر، ماه ها درد سیاتیک را بدون هیچ گونه تسکینی تجربه می کنند. این علائم به سختی قابل درمان است زیرا دردی که بیمار حس می کند، ناشی از فشرده شدن عصب سیاتیک است. گاهی اوقات این امر به دلیل فتق دیسک کمر است، اما دلیل درد همچنین می تواند رشد بیش از حد استخوان یا حتی تومور باشد (البته تومور نادر است). می توانید برای کاهش درد از یخ استفاده کرده و استراحت کنید، اما اغلب اوقات این تسکین موقت به هیچ وجه کافی نیست.

اگر درد شما برطرف نشود، درمان معمولاً شامل یک سری داروها یا استروئیدها برای کمک به پوشاندن علائم است. اما با لیزر درمانی سیاتیک، می توانید از مصرف دارو اجتناب کنید و در صورت لزوم، در عین حال، فیزیوتراپی را نیز در برنامه درمانی خود قرار دهید. همچنین می توان از فیزیوتراپی برای کمک به یادگیری بهترین روش های حرکت و جلوگیری از افزودن استرس اضافی به عصب سیاتیک استفاده کرد.

لیزر درمانی سیاتیک کلینیک یادمان

مرکز فیزیوتراپی و توانبخشی یادمان متعهد است به شما کمک کند تا احساس بهتری داشته باشید و بدون درد زندگی کنید. درد سیاتیک بسیار دردناک است و ممکن است از درمان آن ناامید شده باشید، اما لیزر بافت عمیق ما می تواند به شما کمک کند تا دردی را که تجربه می کنید به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره، با شماره های 02188074196 / 02188088541 با ما تماس بگیرید.