02188088541 - 02188074196 info@yadman-rehab.com همه روزه 9 صبح الی 9 شب

ناتوانی جنسی و پروتز های آلت

ناتوانی جنسی و پروتزهای آلت

ناتوانی جنسی و پروتزهای آلت در گذشته اصلا عنوان نمی شد اما امروزه بازگو کردن جراحی زیبایی مردان به عنوان یک بیماری امری کاملا طبیعی می باشد .

ناتوانی جنسی به معنی اختلال عملکرد جنسی مردان و عدم توانایی در رسیدن به رضایت کامل پس از رابطه جنسی می باشد .

ناتوانی جنسی وضعیتی می باشد که در آن مردان نمی توانند حالت نعوظ را داشته باشند و یا نمی تواند نعوظ خود را تا هنگام نزدیکی حفظ کند وامروزه با کمک تکنیک های جدید این امر به راحتی قابل درمان می باشد . جای نگرانی وجود ندارد .

ناتوانی جنسی ممکن است به دلیل عیوب عضوی و روانی در فرد ایجاد گردد. در واقع عوامل مختلفی در ایجاد نعوظ اختلال ایجاد می کنند .

به طور مثال زمانی که مرد دچار استرس و نگرانی است، دچار ناتوانی جنسی می گردد و خود را در انجام این امر ناتوان می داند. به این حالت ناتوانی جنسی روانی گفته می شود .

ناتوانی جنسی شامل موارد زیر می باشد :

  • اشکال در نعوظ

به این معنی می باشد که فرد در ایجاد و حفظ نعوظ ناتوان می باشد.

  • انزال زودرس

به انزال کنترل نشده قبل از ورود آلت به واژن اطلاق داده می شود.

  • انزال برگشتی

به معنی برگشت مایع منی به داخل مثانه در حین انزال بوده و ناشی از نارسائی مکانیسم گردن مثانه است.

  • انزال دیررس 

درمان

درمان در این بیماران اغلب با داروهای خوراکی انجام می گیرد. در صورتی که درمان خوراکی موفق نباشد، درمان تزریقی داخل نسج آلت یا شیافهای داخل مجرا با یا بدون استفاده از دستگاه واکیوم امتحان می شود. عمل جراحی بازگشایی عروقی که برای تنگی های موضعی وخاص است و به ندرت لزوم می یابد. افرادی که به هیچ یک از درمانهای فوق پاسخ ندهند درمان با استفاده از پروتز آلت انجام می شود. این روش به دلیل غیر قابل برگشت بودن و از دست رفتن تمامی توانایی نعوظی، فقط مناسب افرادی است که هیچ درمانی پاسخگو نبوده، ولی در صورتی که در فرد مناسب انجام شود بسیار خوب است. هر چند که در فرهنگ ما پذیرش آن به سختی صورت می گیرد، ولی در صورت انجام نتایج آن بسیار خوب است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به کلینیک یادمان می باشد. طراحی سایت و سئو