درباره ما

کلینیک توانبخشی یادمان در سال ۱۳۹۲ و با هدف توانبخشیِ بیماران با آسیب مغزی، ضایعات نخاعی، آسیب های ارتوپدیک و سایر بیمارانی که به هر نحو نیازمند دریافت خدمات توانبخشی می باشند، شروع به کار نمود. خدمات فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی و درمانِ اختلال در بلع، مهم ترین خدماتی بود که از ابتدا در این مرکز به مراجعین گرامی ارائه می گردید. این خدمات توسط تیم توانبخشی(شامل کارشناس ارشد و دکترای رشته های توانبخشی) و تحت نظر کلیه اعضای گروه(پزشکان متخصص و فوق تخصص، فیزیوتراپیست، کاردرمانگر و گفتاردرمانگر) به نحوی ارائه می گردید که بیمار از یک برنامه ارزیابی و درمانِ جامع و دوره ای بهره مند شود؛ به این صورت که در ابتدا پزشک، بیمار را معاینه کرده و در صورتی که بیمار به دارودرمانی نیاز داشته باشد، داروها تجویز شده و سپس جهت دریافت خدمات توانبخشی، به واحد توانبخشی ارجاع می گردد. در بخش توانبخشی، بیمار توسط کلیه اعضای تیم مورد ارزیابی قرار گرفته و برنامه ی جامع درمانی ارائه می شود.

یکی از مهم ترین نقاط قوت کلینیک یادمان نسبت به سایر مراکز توانبخشی، کلینیکِ جامعِ ارزیابی و درمان اختلال بلع می باشد. در این کلینیک با استفاده از دستگاه فلوروسکوپ، بیمار مورد ارزیابی قرار گرفته و بوسیله دستگاه Vitalstim تا زمانِ بهبودیِ کامل، تحت درمان قرار می گیرد (کلینیک توانبخشی یادمان، تنها کلینیک مجهز به دستگاه های فوق در ایران می باشد).

در حال حاضر و پس از گذشت ۴ سال، جهت سهولت دسترسی مراجعین به جامع ترین خدمات پزشکی و توانبخشی، بخش هایی مانند کلینیک جراحی مغز و اعصاب(برای بیماران با آسیب های مغزی و یا دیسک های کمر و گردن)، کلینیک ارتوپدی، کلینیک نوار عصب و عضله و نوار مغز و کلینیک ارولوژی(برای بیمارانی با ضایعات مغزی و نخاعی که دچار بی اختیاری در ادرار و مدفوع می شوند) تحت نظر پزشکان متخصص و فوق تخصص به خدمات اصلی این کلینیک اضافه گردید؛ لذا مراجعین گرامی می توانند کلیه خدمات مورد نیاز خود را در یک فضا و تحت نظر بهترین پزشکان دریافت نمایند.


آمار بازدید

ارتباط با ما

آدرس

دسترسی یک : شهرک غرب، بلوار پاک نژاد، بالاتر از دادمان، مرکز پزشکی یادمان
دسترسی دو: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از دادمان، کوچه ناخدا محتاج، پلاک یک

ایمیل: info@yadman-rehab.com

تلفن: ۸۸۰۷۴۱۹۶(۰۲۱) - ۸۸۰۸۸۵۴۱(۰۲۱)

ساعات کاری: همه روزه ۰۹:۰۰ – ۲۱:۰۰

کلیه حقوق این قالب برای توانبخشی یادمان محفوظ می باشد

Call Now Buttonتماس و مشاوره